Menü
Kategoriler
 
Yengeç Burcu Özellikleri

Yengeç Burcu Özellikleri, Yengeç Burçları çok anaç olmaları sebebi ile evlerinde huzur ve sükuneti en fazla duyumsayan burçlardandır ve buna çok önem verirler. Yengeç burcu gezegeni ay ve dolayısı ile Ay’ın hareketlerinden en fazla etkilenen Burç, bu şu demek oluyor birincisi Yengeç dişil, su elementine sahip ve akışkan bir ruhtadır.

Yengeç evine çok düşkündür hatta evine en düşkün burçtur diyebiliriz. Yengeçin DNS’sında anne baba olmak vardır, birincisi bu anlamda Yengeç tir, ikincisi ise Boğa’dır. Bu anlamda Yengeç korur, kollar, besler ve inanılmaz derecede anaç ve tabirce babaç olmaları ile Yengeçleri nitelendirebiliriz. Yengeçler evlerini inanılmaz derecede sever ve evde vakit geçirmeye bayılırlar.

Yengeçler çok duygusal olmaları ile bilinen burçların ilk sırasında yerini almış durumdadır. Bunu şöylede düşünürseniz Ay gezegeninde dişil ve Su elementinde bulunan Yengeçlerin duygusallığının nereden geldiğini özümseyebilirsiniz ve bu onlar adına kaçınılmaz olduğunu anlayabilirsiniz.

Ünlülerden ele alırsak: Sezen Aksu, Aşkın Nur Yengi, Harun Kolçak, Yıldız Tilbe bu insanların duygusal olması ve bu kadar duygusal şarkılar yapması ve inanılmaz duygu anlamında derinliğe sahip olmaları hiç şaşırtıcı olmasa gerek. Örneklendirirsek İkizler Entelektüel ve Erili bir Burç, Yengeçse duygusal kısmı dişil bir burç. Mesela İkizlerle Yengeç birbirini çok dengeler bu anlamda, Koç ile de Boğa, çünkü biri artı eril özellik biride eksi dişil özellik.

Yengeç kesinlikle yemeyi sever, buda neden böyle çünkü Yengeç yemekte bir konfor bulur.

Yengeç anaç ve duygusal olma özelliklerinden dolayı çok derin bir burçtur, sizinle iletişim kurduğu zaman derinlik sever ve duygular onun için ön plandadır. Dolayısı ile Yengeç bir sevgiliniz varsa ona duygulardan bahsetmeniz gerekiyor, duygusallık denilince ilk başta aklımıza yengeçler gelmekte.

Yengeçlerin sevilmediğini hissettiklerinde veya onaylanmadığını hissetiklerinde kabuğuna çekilmeyi meyledebilen yapıdadırlar.

Yengeçler gerçek anlamda çok naiftir ve çokta alıngan olmaları onları ele veren en büyük özellikleri arasında ilk sıradadır dersek çok doğru bir tabir kullanmış oluruz.

İletişimsizlik yengeçler adına çok sık rastlanan bir durum olsa gerek ve yengeçlerin kendini karşı tarafa iyi ifade etmeleri onlar açısından şart bir zorunluluk halindedir.

Yengeçle ilgili şunu da söylememiz neredeyse zorunlu, yengeç burcunun arkası oğlak olduğu için ve Oğlak en inatçı burç olduğu için Yengeçte de bunu görebiliyorsunuz ama Yengeç sadece ve sadece kafasına çok koyduğu bir şeyde inatçıdır ve öncü bir Burç olduğu için o yola da gider. Bir şeyi kafasına koyan Yengeci kolay kolay o yoldan geri döndüremezsiniz bu onların en belirgi bir özelliğidir ve Yengeçler sonuç odaklıdır.

inceizler.com sizi düşünmekte

arama motoru etiketleri: yengeç burcu, yengeç burcu özellikleri, yengeç burcu detayları, yengeç burcu hangi elementte, yengeç burcu hakkında, yengeç burcu yorumları, yengeç burcu yükseleni, yengeç burcu olumlu özellikleri, yengeç burcu huyu, yengeç burcu nasıldır?, yengeç burcu incelemesi, yengeç burcu bilgileri,

*