Yay Burcu Özellikleri

Yay Burcu Özellikleri, en meraklı ikinci Burç olması ile bilinen Yay İkizlerden sonra en meraklı Burç olması ile bilinmekte, ayrı yeten Yay Burçları çok özgürlüklerine düşkün olmaları sebebi ile ille özgürlük diyen Burçlardandır. Burada özgürlük denilince direk aklımıza Kova Burcu geliyor ama Kova kadar aslında Kovadan bir tık da farklı Kova böyle orijinal özgürlüğüne düşkün diyelim hani böyle havai ruhlu onu detaylandıracağız ama Yay Burcu kural sevmez, ona böyle kural koymayın, onun için sınırlar olmasın Yay ondan hoşlanır ve içinden ne geliyorsa nasıl geliyorsa o şekilde yaşamayı da sevdiği için kesinlikle bu Burç öyle sıkıştırılmaya gelemez, herhangi kuralların olmasını sevmez, yeri gelmişken gelenek göreneklere en bağlı burcumuz Başaktı en bağlı olmayan kural tanımadığından ötürü Yaydır aklınızda olsun.

Yay burçları kesinlikle kendilerini ifade edebilmeyi çok önemserler ve patavatsız denilebilecek derecede dürüst olabilirler, çok açık sözlüdürler. Bu tabi ki her Burcu düşünürken bir Yayı düşünüyoruz ama aynı zamanda gölge yanımızı arkasında ki Burcuda düşünmemizde fayda var. Çünkü önümüz Yay ama yüz seksen derce arkamızda ikizler oluyor ve zaten İkizler ağzına geleni söylerdi ama Yay Burcu çok açık sözlü yine o kadar İkizler kadar patavatsız demeyeceğiz ama patavatsız olarak anlaşılabilir. Çünkü kendini çok iyi ifade eder ve İkizlerden bir farkı derine inmeyi sever yani size sadece laf olsun diye bir yorumda bulunmaz. İkizler bulunur konuşur, öyle böyle yada eğlence olsun diye de bunu yapabilir ama Yay Burcu böyle bir Burç değildir. Bu Burcun insanları genelde böyle bir derinlikte ararlar.

Yay Burcunun en önemli özelliklerinden birisi rutin sevmezler, yeni yerler keşfetmek isterler. Yaylar inanılmaz derecede maceracıdırlar yada bir tanıdığınız sevdiğiniz için okuyorsanız içeriğimizi onlar çok maceracı Burçlardır. Yani öyle bir şey ki mesela Yay Burcunun enerjisi çok yüksektir genel olarak ve şunun da altını çizmek gerekli bize göre eğer Yay Burcu iseniz bu sizin tam manasıyla Yay Burcu olduğunuzu söylemiyor. Burada en önemli nokta kesinlikle bütün haritanızda 12 evinizde baskın olan burç Yay mı, aynı zamanda gezegenleriniz ve o evlerde bulunan gezegenlerde Yay mı eğer çoğunluk Yay ise siz buram buram Yaysınız demektir.

Uzak Ülkelere gitmek Yay’ın asil görevi asil amacı diyebiliriz, ama mesela Türkiye’deyiz ve Türkiye’de bulunan Yaylar size sesleniyoruz Türk sınırlarını aşmak, gezmek bir mesela bir Antalya’ya gideyim bir Hataya gideyim bir Çanakkale’ye gideyim gezeyim göreyim, tabi ki bunlarda keyif verir ama 9. ev bir yerde sınırları aşmak olduğu için siz Ülkenizin sınırlarını aşmaya orada yeni kültürler keşfetmeye daha meraklı olabilirsiniz bu yüzden neden bu kadar seyahat etmeyi seviyorum diye asla kendinizi sorgulamayın Yay DNA’nız sizin bunu gerektiriyor.

Yay Burçları bilinç altlarında sürekli bir şeyler öğretme ihtiyacı duyarlar ve diğerlerini de geliştirmek konusunda çok ısrarcı olabilirler. Yani uzun lafın kısası başkaları bir şey öğrenmek istemiyorsa onlara illa bir şey öğretmek için zorlarlar.

Yay Burçları adına çok iyi bir araştırmacı olabilir diyebiliriz yani bir şeyleri çok merak ettiğiniz için tabi ki araştırıp onun detayları ile “bu arada Başak detaycılığından bahsetmiyoruz” sonuç odaklı gidiyorsunuz ve o sonuca da ulaşmayı seviyorsunuz bu noktada diğerleri sizin kadar meraklı olmayabilir, sizin kadar öğrenme isteği duymayabilir, bu yüzden konu ne ise gerçekten merak edenler ile konuyu paylaşın ve bilgi isteyenlere bilgi verirseniz bu sizin çok yararınıza olur, aynı zamanda evet enerjiniz çok yüksek ama yine de çok yorulmuş olmazsınız.

Yay Burçları kurallara uyum sağlamakta çok zorluk çekebilirler, tabi ki de normal şartlarda kuralsız yaşayın ya da her hangi kural gerektirmeyen sektörde çalışıyorsanız ya da serbest meslekte iseniz istediğiniz gibi çalışabilirsiniz ama iş hayatında genellikle kural gerektiren durumlar olduğu zaman bu sizi bu konuda çok zorlayabilir ve çok mutsuz edebilir dolayısı ile bu noktalarda o kurallara özen göstermenizde fayda var. En azında şuanda işteyim şuan böyle davranmam gerekiyor demelisiniz. Yaylar oyun çok sever ve flörti bir Burçsunuz aynı zamanda bir önceki konuya dönersek şuan çalışıyorum şuan da işteyim, iş hayatı benim bulunduğum sektör bunu gerektiriyor o yüzden ben böyle böyle davranacağım bu kurallara uyacağım demelisiniz. Çünkü siz herşeyi oyun haline getirirseniz keyif alan insanlarsınız bunu unutmayın. Dolayısı ile hoşlanmadığınız sizi zorlayan her şeyde bir oyun yaratın sevgili Yaylar.

İlişki insanısınız ve aynı zamanda ilişki insanı değilsiniz de, şimdi bu ne demek oluyor. Şöyle bir ayrım yapmamız gerekiyor Yaylar çok bağlı olmayı sevmezler, tabi burada gelişkin olan Yay ve gelişkin olmayan Yay diye ayırmamızda fayda var çünkü gelişkin olmayan Yaydan bahsediyor olmamız gerekirse onlar adına şıpsevdi demek yerinde olabilir. Aynı zamanda gelişkin olan Yaylar o kadar şıpsevdi olamayabilirler lakin yeni deneyimler denemeyi yani yeni birilerinden hoşlanmayı, her insanı keşfetmeyi çok eğlenceli bulurlar. Bu yüzdende ilişki insanıdırlar ama onu sıkmamanız gerekiyor bu arada Yaylar ilişkilerinizde harika olabilirsiniz burada onu kastetmiyoruz ama yeni deneyimler denemeyi, yeni insanlar keşfetmeyi ve değişik insanlar tanımayı, hoşlanmayı flört etmeyi sevdiğinizden dolayı bağlanmak sizi biraz kötü hissettirebilir.

Yaylar için şu saptamayı da yapsak yerinde olacak, kendinizi kolay kolay bir yere, bir kişiye ait hissedememeniz. Bu yüzdende bazen zaman zaman soyutlanmış hissetme olasılığınız gayet ve büyük olasılıkla var gibi. Soyutlanmış hissetmenin size kendinizi çok iyi hissettirmeyeceği durumlar olabilir çünkü kalabalıklar içerisinde kendinizi yalnız hissedebilirsiniz. Bizim size önerimizi naçizane içerisinde bulunduğunuz bu durumu da bir oyun olarak görmeniz.

inceizler.com sizi düşünmekte

arama motoru etiketleri: yay burcu, yay burcu özellikleri, yay burcu detayları, yay burcu hangi elementte, yay burcu hakkında, yay burcu yorumları, yay burcu yükseleni, yay burcu olumlu özellikleri, yay burcu huyu, yay burcu nasıldır?, yay burcu incelemesi, yay burcu bilgileri,