Terazi Burcu Özellikleri

Terazi Burcu Özellikleri, estetik ve güzellik anlayışı Terazi Burçlarında ön plandadır, mesela bir terazi burcunun evine git o koltuğun kenarında ki kapının kolundaki ile uyumludur vs. detay sever bir Burçtur Terazi.

Pek çok Dünya güzeli, Türkiye güzeli araştırınca hep Terazi Burcundadır, terazilerin bir doğal güzelliği vardır dersek yanılmayız.

Başak Burçları titizdir demiştik, Terazilerde çok titizdirler ama özellikle yaptıkları seçimlerde de çok titizdirler. Bir şeylerden kolayca vazgeçmezler tuttuklarını da bırakmaz olarak bilinirler.

Teraziler hiçbir şeyden vazgeçmez ve o yolda adım adım ilerlemeyi bilir yanları oldukça yüksektir. Teraziler maceracı bir şeylere atılmaktan korkmaz yönleri yüksek burçlardandır.

Terazi simgesi bilinenin aksine Terazi Burcunun dengeli bir insan olduğunun belirtisi değil etrafındaki insanları, etrafında ki olayları dengelemesi ile alakalı. Terazi herkesle iyi geçinebilir, mesela bir terzinin onlarca çok iyi anlaştığı arkadaşı olabilir. İnsan idare etmeyi çok güzel bilir terziler, hani tabir bu ya nabza göre serbet verir ve vermeyi bilir.

Aynı zamanda teraziler İnsan canlısı olması ile bilinir, bir ortama girer herkesle konuşur, hani böyle insan ayırmaz ve herkesle iyi geçinir.

Terazi Burçlarının büyük bir özelliği kavgayı, şiddeti hiç sevmez olmaları. Gerekirse susar dinler, gerekirse hiçbir şey söylemez oradan uzaklaşır. İster ki herkes iyi olsun, iyi anlaşsın böyle bir dengede olsun ister çevresindeki her şey.

Terazi Burcu birisi ile bir ilişkiye başladığı zaman yada birisi ile evlendiği zaman o ilişki çok zor biter çünkü Terazi Burcu kafasında çok düşünüp taşınıp ilişkiyi çok tartmıştır. Terazi Burçları Oğlak burçları gibi çok tutucu olabilirler ve o tutucu oldukları konuda çok ısrarcı olurlar ve kesinlikle vizyonlarını açmazlar, o tutucu oldukları konuya göre hareket edebilirler, böyle bir prensip yahut inanışları vardır.

Terazi Burcunu Venüs yönetiyor, Venüs güzelliğin, alımın, aşkın gezegeni, o yüzden Teraziler aşka sevgiye düşkünlerdir ve bu yüzden flörtözdürler, onları hayata sevgi bağlar.

Teraziler çok kararsızlardır, eğer bir teraziden hoşlanan varsa içinizde Terazinin sizi çok tarttığını biçtiğini, sizin hakkınızda böyle çok detaylar düşündüğünü, şunlar şunlar olur ama şunlar şunlar olmaz, dur bakayım şimdi şöyle yaptı ama ya şöyle olursa falan gibi çok fazla şey düşündüğünü bilin.

Hülya Avşar net bir Terazi kadını, Tarkan yine net bir şekilde Terazi erkeği,Hazal Kaya, Burcu Esmersoy, Marion Cotillard, Kate Winslet hepsi terazi burcunda ve gözlerinde değişik bir çekicilik var dikkat ederseniz.

Terazi Burcu konuşması oldukça yumuşaktır, her girdiği ortamda sevilir. Bizce sosyaller midir evet sosyallerdir ama istedikleri zaman bu böyledir.

Terazi Burcu hava grubuna aittir yani İkizler Kova ve Terazi bu üçü de hava bu sebepten dolayı sözünü esirgemezler.

Terazi Burçları Koçlardan sonra en inatçı burçlardan birisidir ve bunda en önemli etken Hava grubunda bulunması ile konuya açıklık getirebiliriz. Terazi burçları birbir ilişkide çok hoşlanır ve estetiğe çok önem verirler, ayrıca Teraziler ilişki çok sever ve 7. Evin burcu olduğu için biz der ve uzun ilişki sever bu yüzden uzun uzadı ilişkilerde arkadaşlarınızı ihmal etme olasılığınız var. Bütün Burçlar içinde bunu yapmaya imkanı yada olası olan burç Terazidir.

Terazilere tembel diyenler vardır ve haklı görülebilirler ama Teraziler çalıştı mı tam çalışırlar yatma zamanı geldiğinde de tam yatar bir burçtur. Aynı terazinin ağır basan kolu gibi bir çalışmada ağır basar bir yatmada dersek yanılmayız.

inceizler.com sizi düşünmekte

arama motoru etiketleri: terazi burcu, terazi burcu özellikleri, terazi burcu detayları, terazi burcu hangi elementte, terazi burcu hakkında, terazi burcu yorumları, terazi burcu yükseleni, terazi burcu olumlu özellikleri, terazi burcu huyu, terazi burcu nasıldır?, terazi burcu incelemesi, terazi burcu bilgileri,