Oğlak Burcu Özellikleri

Oğlak Burcu Özellikleri, Oğlak Burcu Satürn gezegeninin etkisinde olan bir Burç olması ile bilinmektedir ve Satürn gezegeni de en zorlayıcı Gezegenlerden biri ama Satürn Gezegeni hakkında daha fazla detayı daha sonra dallandırıp budaklandıracağız, şimdilik Satürn Gezegeninin zorlayıcı bir Gezegen olduğunu bilmenizi istiyoruz.

Oğlak Burcu öncü bir Burç ve dişil bir Burç aynı zamanda bu arada Oğlak Burcunun elementi de Toprak. Oğlakla ilgili en önemli ve birinci söyleyeceğimiz durum 10. evi sembolize ediyor olması. Bu arada 10. Ev kariyer evini sembolize ediyor olduğunu bilmenizde fayda var.

Daha öncede değindiğimiz gibi ilk 6 Burç ben diyor ama Başaktan sonra Terazi itibari ile bu kesişim Biz demekte ve Oğlak bu durumda en tepeyi sembolize etmekte, Oğlaklar adına daha öncede söylediğimiz gibi 10. Ev Kariyer Evi olarak bilinmekte.

Bu arada gölge eviniz yani sırtınız Yengeç Burcu bunu bilmenizde fayda var.

Oğlak Burçları kararlı ve odaklı olmaları ile bilinirler, oğlaklarla ilgili gerçekten çok kararlı ve aynı zamanda bir karar verdiğinde ona çok odaklı giden insanlardır oğlaklar.

Oğlaklar çalışkan ve pratiktirler, Oğlaklar açıkçası bu Satürn’den de geliyor böyle Başaklar gibi, Başakta sonuçta hizmet etmeyi seviyor bakın burada çok büyük bir ayrım var açıkçası “Başak hizmet etmeyi sever ama Oğlak çalışmayı sever. Ayrıca Koç’unda burada bir ayrımı var Koçta başarmayı sever” yani hepsinde var aslında çalışkan olmak diyelim ama Başak bunu hizmet etmeyi sevdiği için yapar durumdadır. Koç dediğimiz gibi başarmayı sever ama Oğlağın tek istediği, tek odağı pratikliğinin sonuç odaklı olmasının da en büyük motivasyon kaynağı çalışkan olmalarıdır. Onlar zaten çalışmak için bu Dünyaya gelmişlerdir gibi düşünebilirsiniz.

Oğlak Burcu için tek söylenecek kelime onlar adına sarf edilecek anahtar kelime “Sabır” ve çok sabırlısınız aynı zamanda çokta tedbirlisiniz, burada yeri gelmişken şunu da belirtelim Oğlak Burçları öyle Koçlar gibi kesinlikle çok risk almaktan hoşlanmazlar onlar böyle tehlikeli olmayan sularda yüzmeyi severler, hani böyle mümkünse kendilerini hep garanti altına ala ala, sora sora, soruştura soruştura ilerlerler. Bu oğlak için çok yerinde bir tabirdir hani Oğlak için gözü kara bir burçtur diyemeyiz size o yüzden tedbiri kesinlikle elden bırakmazlar. Birde şunu da söylemek gerekiyor: Sorumluluk duygunuz çok yüksek ve aynı zamanda bayağı disiplinli bir insansınız dolayısı ile Oğlaklar takdir edilesi Burçların birinci sırasında yer almaktadır.

Bu arada Oğlak ile ilgili parti parti, kesik kesik aklımıza gelenleri sizin ile paylaşacağız. Oğlak Burçları için İkizlerden tam tam tam tam zıt olarak diyelim İkizlerden çok başka olarak hani İkizler eğlenceye önem verirdi hatırlarsanız Oğlak burcunda ise bu durum tam tersidir, eğlenceden önce iş gelir. Bu hani nokta onlar önce işlerini halletsin eğlence zaten sonrasında gelir ve eğlenceyi işten sonra yapılacak bir aktivite olarak görür ama önce işler bir bitmeli bu durum artık onların DNS’larında kodlanmış haldedir.

Oğlaklar kesinlikle ve kesinlikle çok inatçı olabilmektedirler, bu noktada özellikle bildiğiniz bir konu ise zaten boş konuda ya da her konuda inatlaşmaya gitmezsiniz, hani bir mantık vardır sizin inatlaşmanızda ama inatlaştığınız noktada siz ne diyorsanız odur nokta.

Ayrıca Oğlaklar aşırı ciddi ve soğukkanlı gözükebiliyorsunuz dışarıdan ve buda biliyoruz aslında elinizde değil ama bunun için biraz çabalamaya çalışırsanız en azından gerçekten bununda faydasını görürsünüz.

Oğlak burcunu en farklı kılan özelliği çok iş odaklı ve çalışkan olmaları dolayısı ile bu soğuk kanlı ve ciddi gözükmeleri iş odaklı olmalarından ileri gelir diyebiliriz.

İş hayatına düşkün olmanız çok çok muhtemel dolayısı ile ailevi hayatınızı ikinci plana atabilirsiniz hatta böyle üçüncü, dördüncü bunlara hatta bu konuya özellikle dikkat etmenizde fayda var çünkü ilerleyen zamanlarda bir60, 70, 80 yaşlarımızda zaten Allah uzun ömürler versin 90’ınınıza geldiğinizde, ben bu kadar çalıştım didindim işte çok severekte çalıştım her şeyleri de başardım ama ailemle de çok zaman geçiremedim duygusu gerçekten çok acı bu yüzden de buna dikkat etmenizde çok fayda olduğunu belirtiyoruz.

Bu arada Oğlak Burçları çok mütevazi insanlardır, onlarda sadedir öyle bir Oğlağı böyle deli gibi gösterişli Terazi ya da Aslan kıyafetlerini giyeyim ya da onların o kendilerini Dünyaya sergiledikleri gündelik hayatlarında ki hallerine Oğlaklardan asla beklemeyin, hani Başak ne kadar sade ise açıkçası Oğlak Burçları da bu kadar sadedir.

Oğlak Burcu sonuç odaklıdır ve sonuç odaklı olduğunuz için risk almaktan da çok hoşlanmadığınız için detaylarda kaybolmazsınız ama detaylara önem verirsiniz. Kesinlikle detaylar neden önemli çünkü çalışkan olduğunuz için ilerlerken, sonuca da gitmeniz gerekirken bir hata yapmamanız gerekiyor dolayısı ile her şeyi inceleye, inceleye, inceleye gidersiniz onun dışında en önemli noktalardan birisi sırtınız Yengeç ve Yengecinde Gezegeni Ay’dı dolayısı ile Ay bizim annemizi sembolize ediyor diyelim burada duygularınızı bastırmak demeyelim de Oğlaklar aslında gizli romantiklerdir, bizce sırtınızdan dolayı gölge yanınızın Yengeç olduğundan dolayı o romantikliğiniz % 90 zamanlarda sadece birlikte olduğunuz kişiye göstermeniz muhtemel ama buna önem vermezseniz de böyle soğuk, ciddi, sadece iş düşünen kimseler olmanız çok olası. O yüzden buna çok dikkat edin kendiniz için.

Aynı zamanda kariyer odaklısınız, gerçekçisiniz öyle bir balık gibi hayaller aleminde gidip gelmezsiniz kesinlikle bu Dünyada olan insanlarsınız, bu Dünyadan kastımız ise ayaklarınız yere sağlam basar. Hatırlayın Boğada böyle idi zaten Toprak elementi ne idi hatırlayın Boğa, Başak ve Oğlak Toprak elementi bu nedenle de ayaklarınız yere sağlam basar.

Ben yaptım demekten hoşlanırsınız ama kendinizi göstermekten hoşlanmazsınız buda zaten sizin yaşadığınız bir zıtlık yani Aslan zaten ben yaptım oldu ben başardım demeyi sever ve pohpohlanmayı sever ve bunu ister. Ama siz böyle değil ben yaptım, bunu başardım, ben çalıştım dan öte maksadınız kendinizi tatmin etmektir.

Zaten Oğlaklar kendileri için öyle hani bir şey yapmazlar, bakın ben nasılım, bakın ben şöyleyim diye dolaşmayı da sevmezler sadece yapmış olmak duygusu onlara haz verir.

Oğlak Burcu için en uygun meslekler, bir kere yönetici olmanız gerekiyor diyebiliriz. Organizasyon size çok uygun aynı zamanda toplum için faydalı işlerde bulunmaktan çok hoşlanabilirsiniz.

Oğlak Burcunun en belirgin özelliklerinden biri konuşmadan en çok düşünen Burçlardan olması diyebiliriz ve bizce bu çok takdire şayan bir hareket açıkçası bu yüzden sizi tebrik ediyoruz.

Şimdi Oğlak Ünlülerine gelecek olursak çok Oğlak ünlümüz var ve bayıldığımız öldüğümüz bittiğimiz Barış Mançomuz ayrıca Enis Arıkan, aynı zamanda Siana Muderi ve Jude Law aslında biz buna bayağı şaşırdık çünkü iki oğlağın bir arada beraber olabilmesi o kadar kolay değil. Çağla Şıkel ve Ebru Şallı Oğlak kadını aslında onlarında işe ne kadar odaklı olduklarından ve birinin Ebru Şallı tabi ki modellik mankenlik geçmişi var ama Plateste ne kadar tutarlı istikrarlı ve vazgeçmeyen bir yapısı olduğunu gördük ve aynı zamanda insana öğretmeyi de seviyor, Çağla Şıkel zaten kadının yapmadığı şey kalmadı.

Her Burç kendinden önce gelen Burcu dengeler demiştik hatırlarsanız ve Oğlaktan önceki burcumuz Yaydı, Yay iyimser bir burç ama Oğlak gerçekçi, Yay burcu fazla harcama yapmaya meyilli ama Oğlak ayağını yorganına göre uzatır öyle hemen harcama yapmaz bir plan program onun için şarttır. Yay maceracı ama Oğlak için kesinlikle bir maceracı diyemeyiz daha öncede dediğimiz gibi daha tehlikesiz sularda yüzmeyi sever. Yaylar görev insanlarıdır, kesinlikle lider ruhlulardır. Lider ruhlu olmasının asıl nedeni öncü bir burç olmasından ileri gelmektedir.

Yalnız kalmaktan hoşlanan bir burçtur ve övünmekten hiç hoşlanmazlar ve bunu da söylememiz lazım Oğlak Burcu savaşmakla değil, sonuca ulaşmakla ilgilenir.

inceizler.com sizi düşünmekte

ama motoru etiketleri: oğlak burcu, oğlak burcu özellikleri, oğlak burcu detayları, oğlak burcu hangi elementte, oğlak burcu hakkında, oğlak burcu yorumları, oğlak burcu yükseleni, oğlak burcu olumlu özellikleri, oğlak burcu huyu, oğlak burcu nasıldır?, oğlak burcu incelemesi, oğlak burcu bilgileri,