Mehmet Ali Erbil Gayet İyi Durumda

Mehmet Ali Erbil Gayet İyi Durumda, Ünlü oyuncu Mehmet Ali Erbil neredeyse onu tanımayan yok gibi. Türk televizyon tarihinde şen kahkahası ve neşeli kimliği sebebi ile kuşaklar arası tanınması sebebi ile onu biliyoruz.

Birçok film, dizi, tiyatral oyun ve sahnelerde görmeye alışık olduğumuz Mehmet Ali Erbil bir süredir Kaçış Sendromu hastalığının pençesinde yaşama tutunmaya çalışıyor.

Peki ama Kaçış Sendromu nedir? Nasıl bir hastalıktır? Etkileri nelerdir? Kaçış sendromu hastalığı damar içerisinde mikro olarak gezinen protein ve enzimlerin damar dışarısına çıkması ile vücutta bıraktığı etkileşimden mütevellit insana zor anlar yaşatan ve belki Türkiye’de ilk defa görülen bir Hastalık.

Gerekli tedavi sürecinde kemik iliği nakli ve çeşitli ilaç kombinasyonları ile tedavisi şimdilik evinde devam eden ve sadece hemşiresi ile diyalog kurabilen Mehmet Ali Erbil şuan gayet iyi ve evine taburcu olarak yeniden gülücükler saçarak hayat ışığını bizlere yansıtmaya devam etmekte.

Seni seviyoruz sevgili Mehmet Ali Erbil, tekrar sahnelere dönemesende yaptığın espriler ve şen kahkahaların hep kulaklarımızda kalacak. Tekrar geçmiş olsun dileklerimizle umutla ve sağlıkla kalmanı temenni ederiz.

İnceizler.com magazin