Boğa Burcu Özellikleri

Boğa Burcu Özellikleri Boğalar sabit bir burç olduğu için rutin sever, kolay kolay alışkanlıklarından vazgeçemez hatta alışkanlıklarından en zor vazgeçen burç Boğa.

Boğa Burcu bu arada inatçı olabiliyor yani rutin ve sabit olduğu için oturduğu yerde kalır çok fazla değişiklik yapmayı sevmez ve Boğalar için önemli detay bütün 5 duyuyu en kullanan burç Boğa’dır. Şimdi bu ne demek mesela bir Boğa Burcu sevgiliniz var bu arada hatırlatmak istiyoruz doğum haritasında Toprak özelliği baskınsa bu yine Boğa olarak onu daha daha baskın bir Boğa yapan önemli bir unsurdur. Nerde kaldık Boğa burcu olan partnerinizle tatile gittiniz ve orada bütün ağaçları çiçekleri koklayabilir, yemekleri çok keyif alarak dakikalarca uff çok lezzetli diye yiyebilir çünkü 5 duyusunu en rahat en kolay kullanan ve bundan çok keyif alan bir Burçtur.

Boğaların en büyük ve en abartı olarak yaşadıkları şey ise lüx’e düşkünlükleridir. Buda ne demek diyebilirsin, şimdi Boğa bir kere şunu seviyor bir araba bir ev olmasa bile bir t-şhirt bile alacaksa onun en iyisini almak istemektedir.

Kadınlar özellikle illa bir mücevher değil bir takı bile alacak olsa gerekirse para biriktirir ve onu ona harcar, güzel şeyler giyinmeyi, güzel takılar takmayı sever ve görünümüne çok çok önem veren bir Burçtur.

Burada şöyle bir şey var Aslan görünümüne önem veren bir burçtur ama onun görünüşüne önem vermesinde ki asıl sebep poh pohlanma isteğidir. Oysa ki Boğa kendisine odaklı bir burçtur önce ki içeriğimizden hatırlarsınız 0-2 yaş koç, 2-4-5 yaş arası boğa dersek boğa hep kendisine odaklıdır ama bir Aslan gibi bunu pohpohlanmak için yapmaz.

Boğaların bir başka önemli özelliği tembel olmalarıdır. Boğalar tembellikte öncü burçlar arasında yerini alan bir evde bulunmaktadırlar. Bir Boğayı tembel diye asla yargılamayın çünkü tembellik artık onun iç güdülerinde var, Boğa DNA’sı tembel olur ve Boğalar bundan çok keyif alır ve tembellikten en keyif alan burçturda diyebiliriz.

Bunlardan başka söyleyeceğimiz ne var Koç’un yöneticisi Mars’tır bundan bahsetmedik. Boğa’nın yöneticisi Venüs, Venüs güzellik demek dolayısı ile bir Boğa erkeği görünüşüne özen göstermeyi sever ve genel olarak alımlıdır, çekiciliği havası vardır. Boğa kadınıda böyle bir lüx’e düşkünlükleri olduğu için böyle baktırır kendine Venüs gezegeninden de dolayı. Ama bu özellikleri Aslan gibi pohpohlanmak için değil, kendi özverisinden dolayı Boğalar için gösteriş olmazları arasındadır ve Bu Boğaların içlerinde vardır. Böyle bir alımlı olmalı, böyle kendine odaklı ve kendini sevmeli ki kendini en çok seven burçlardan birisidir Boğalar.

inceizler.com sizi düşünmekte

arama motoru etiketleri: boğa burcu, boğa burcu özellikleri, boğa burcu detayları, boğa burcu hangi elementte, boğa burcu hakkında, boğa burcu yorumları, boğa burcu yükseleni, boğa burcu olumlu özellikleri, boğa burcu olumsuz özellikleri, boğa burcu huyu, boğa burcu nasıldır, boğa burcu incelemesi, boğa burcu bilgileri,