2020 İlkbahar/Yaz Modası izleri

2020 İlkbahar/Yaz Modası izleri, 2020 İlkbahar- Yaz modasını sizler için inceizler olarak mercek altına aldık.  2020 yılına damgasını vuran trend ürünleri yazı dizimizin devamında bulabilirsiniz.

  • ŞAŞIRTICI RENKLER

2020 ilkbahar yaz modasına bu yıl şaşırtıcı renkler damgasını vurdu.  Renklerin satürasyonu artırılmış tonları, çarpıcı ve dikkat çekici bir sezon olacağını gösteriyor. Valentinonun neon elbiseleri ile kalabalıklar arasında tüm bakışları üzerinizde toplanabilir. 

  • ÇİZGİLİ DESENLER

2020 ilkbahar yaz sezonunda çizgili desenli ürünler büyük beğeni aldı. Hepimizin gardırobunda en az 2-3 tane çizgili bluz, elbise ya da triko mutlaka var.  Altuzarra’nın örgü elbisesi veya 3.1 Phillip Lim’in grafik pilileri trend desene yeni bir güç kazandırdı.

2020 ilkbahar yaz modasında denimin geri dönüşü kendine yer buldu. Mütevazı ve gündelik denim yamaları, fırfırları, yırtıkları bu yıl moda dünyasında çok beğeni topladı. Özellikle Givenchy’nin ustalıklı terzilik örneği ceketi ile kombinlediği geniş ve kesik paçalı modeli sokak modasında geniş yankılar uyandırdı. Tek omuzda fırfırlar, tek kalçada biriken kırımlar, uçuşan etekler 2020 yaz modasında büyük beğeni topladı. Vücudun her yerinde taşınabilecek fırfırın her hali, modanın yeni gösterişli parçası olarak 2020 Yaz trendleri arasında kendini büyük bir yer buldu.

  • MİKRO ŞORTLAR

Mikro şortlar ve kesimlerin ortaya çıkarttığı bacaklar, en klasik modaevi Chanel’de dahi tüm podyum dünyasını bomba gibi salladı.  En şık ilham kaynağı için gece ceketleri ve payetli üstlerle kombinlendikleri Saint Laurent’e ürünlerine bir göz atın deriz. 

  • SAYKODELİK DESENLER

70’lerin geniş yakalı ve saykodelik desenleri her zaman usta terzilikli ceketleri büyük beğeni almıştır. Bu ürünün en kusursuz örneklerini Victoria Beckham sivri yaka gömleklerle stilize ettiği, Marc Jacobs ise bir düşten yeni uyanmış hissi veren modellerinde bulabilirsiniz. Gündelik kıyafetlerde devekuşu tüyleri ile couture havası kazandırmak isterseniz 2020 İlkbahar/Yaz sezonunda gömleklerin veya spor giyiminde bu örnekleri çok sık görebilirsiniz.

  • KLASİK TRENÇKOTLAR

Klasik trençkotlar sizi asla yarı yolda bırakmayacaktır.  Tasarımcılar trençkotları gardıropların temel parçası kılmak için bu sezon sıkı bir hazırlık yaptılar. Oscar de la Renta hareli ipeği lazer kesim çiçeklerle desenlendirildi. Sacai markası ise daha konseptsel bir tasarım dili tercih etti.

Görünümünüze harika bir fonksiyon kazandırma isterseniz bu sezon belinize denizci gibi halatlar dolamalısınız.  Tory Burch bu trendi bir adım ileri taşıyor ve halatlarını deriden tasarlayarak mükemmel bir görünüme kavuşmanızı sağlıyor.

Modayı cezp edici kılan unsurların başında ulaşılmazlık hissi oluşturan moda trendleri gelir.  Bazı trendler giyilebilir formları ile önce vitrinlere ardından gardıroplara girmeye başladı.  Bazıları ise, bir arzu nesnesi olarak nabızları hızlandırıp giyilebilir formlara ilham kaynağı olmaya başladı. Balenciaga heykelimsi formu ile öncüler arasındayken Molly Goddard kurgulamakta en iyi olduğu tüllerle bu trende damgasını vurdu.

inceizler.com sizi düşünmekte  

arama motoru etiketleri: 2020 ilkbahar modası, 2020 yaz modası, ilkbaharda ne giymeli, yazın ne giymeli, 2020 moda, 2020 trend, 2020 moda trendleri, 2020 yaz giyim, 2020 ilk bahar giyim, yazın ne giymeli, ilkbaharda ne giymeli, yazın ne moda, ilkbaharda ne moda, sezon modası, yaz sezonu giyim, ilkbahar giyim, 2020 modası, yaz giyimleri, bahar giyimleri, inceizler moda,