İkizler Burcu Özellikleri

İkizler Burcu Özellikleri, uyumlu, entelektüel, okumayı ve araştırmayı sever aynı zamanda bilgi paylaşmayı sever nadide burçlardandır.

İkizler çok eğlenceli bir burçtur onunla iken vakit nasıl geçiyor pek anlamazsınız.

İkizler bu kadar okumayı, araştırmayı ve bilgi paylaşmayı sevdiği için insan onu dinlesin ister ama İkizler Burcu  böyle egolu falan bir insan değildir ”burada ben konuşuyorum falan gibi edaları yoktur”

İkizler burcunun gezegeni Merkür ve bu gezegen Hava grubunu temsil etmektedir.

İkizler Burcu olan bütün tanıdıklarım kitap okur, güzel ve ilginç filmler izler. Hayatı doya doya takip etmekten zevk alır. Herhalde bu bir rastlantı olmasa gerek.

İkizler Burcu her önüne geleni kabul etmez, sorgular bu neden böyle olmuş, neden ve neden diye detaya inmeye bayılırlar.

İkizler erkeğini incelersek etrafına mavi boncuk dağıtmakta üstüne yoktur, ama diğer burçlar gibi değil 6’şar tane dağıtır o derecede flörtöz bir bünyededirler ve çok çekici olması sebebi ile onu hemen tanıyabilirsiniz.

İkizler aynı Yay Burcu gibi kin tutmayan özelliktedir aynı zamanda İkizler Burcunun kalbinde yada beyninde böyle kocaman bir asma kilit vardır. Sen o kiliti açıpta oraya giremezsin yani, ikizlere bir yere kadar yaklaşırsın ama bir yerde hep bir setleri mevcuttur.

Zaten İkizler mantık burcudurlar yani böyle duygusal çöküşleri, duygusal kararları, ani kararları bile mantıklıdır İkizler Burcunun.

Şimdi geldi İkizler Burcu kadınını incelemeye, İkizler kadını kararsızlık kraliçesi ve ikizler kadınının hayati kararlar vermesi önemli adımlar atması çok zordur, bu durum tam bir işkencedir onun için.

İkizler kadını ile beraberseniz çok sabırlı olmanız gerekir ki ikizler erkeği çok konuşur, birde kadınını düşünün 5 kat daha fazla konuşur durumdadır.

İkizler Burcunun genellikle tercih ettiği meslek dalları şöyledir: Yazar, Gazeteci, Yönetici, Satış personeli, Muhasebeci, Bankacı, Kostüm tasarımcısı, Saç tasarımcısı, Makeup-artist ikizlerin başarı ile yapabileceği meslekler arasında ön plandadır. Birde İkizlerden çok iyi İmaj maker olur. Detayı sevdikleri için hayatında ki olasılıkları çeşitli objelerle takar takıştırır, sürer sürüştürür ve bambaşka bir insan formunda kendini ön plana çıkartmayı sever, bu özelliğini dediğimiz gibi kendinizi onun ellerine bıraktığınızda bambaşka birisi olmanız hayli mümkün.

inceizler.com sizi düşünmekte

arama motoru etiketleri: ikizler burcu, ikizler burcu özellikleri, ikizler burcu detayları, ikizler burcu hangi elementte, ikizler burcu hakkında, ikizler burcu yorumları, ikizler burcu yükseleni, ikizler burcu olumlu özellikleri, ikizler burcu huyu, ikizler burcu nasıldır?, ikizler burcu incelemesi, ikizler burcu bilgileri,