Doğal yöntemlerle diş beyazlatma izleri

Doğal yöntemlerle diş beyazlatma izleri içeriğinden sonra umarız daha mutlu gülüşlere hakim olabilecek ve daha içten güle bileceksiniz. Dişlerimiz yediklerimiz ve içtiklerimizin etkisi ile beyazlığını yitirmekte, hemen endişelenmeyin bu çok normal bir durum. Şimdi size vereceğimiz yöntem ile diş tonunuzu 3_4 tona kadar açmak elinizde, doğal ve bembeyaz gülüşler için dişlerinizi bu yöntem ile haftada 3 defa fırçalamanız ile muhteşem beyazlıkta gülüşlere sahip olmak için daha ne bekliyorsunuz, tarife geçelim.

Öncelikle yarım limonun kabuğunu rendeliyoruz bu sayede dişlerimiz beyazlarken gerekli olan bakımını da yapacağız.

Rendelediğimiz Limon kabuklarını küçük bir kasede muhafaza ediyoruz, bu kase bize gerekli olan diğer malzemeleri de karıştıracağımız bir boyutta olacak.

Rendelediğimiz limona bir paket ada çayı ekliyoruz, “eğer paket ada çayınız yoksa iki tutam ada çayını havanda döverek kendinizde hazırlayabilirsiniz”

Görüldüğü gibi adaçayını ekleyip Limon kabukları ile özdeşleşmesini sağlıyoruz.

Ardından sihirli karışıma 1 yemek kaşığı karbonat ilave ediyoruz.

Son aşamaya geldik sayılır bu muhteşem karışımı iki dakika limonun esansal yağı özdeşleşene kadar karıştırıp dişlerimizi bu formülle fırçalıyoruz ve sonuç

 inceizler.com sizi düşünmekte.

arama motoru etiketleri: evde diş beyatlatma, diş nasıl beyazlar, diş tonu, diş tonu nasıl açılır, dişler nasıl beyazlar, diş beyazlatma kürü, diş tonunu açmak için kür, beyazlatma kürü, diş beyazlatmak için, bembeyaz dişler için, diş tonu açma kürü, beyaz dişler için kür, doğal yollardan diş beyazlatma,