Balık Burcu Özellikleri

Balık Burcu Özellikleri, Balık Burcu 12 döngünün 12. Burcu, öncelikle Balık Burcunun birkaç özelliğinden bahsedeceğiz ondan sonra size 12. Burcu tanıtacağız. Balık Burcu dişil bir Burç gezegeni Neptün, Su elementine sahip ve değişken bu arada ileride Neptün gezegeninin etkilerini de paylaşmayı düşünüyoruz ve Balık Burcu gerçekten Neptün Gezegeninin gerçekten etkisi var bununda sebeplerini söyleyeceğiz.

Balık Burcu12. Evi sembolize ediyor ve bu çok önemli çünkü 12. Ev bizim iç Dünyamız, kendimize döndüğümüz yer ve belki hani yastığa başımızı koyduğumuz zaman hiç kimsenin bilmediği  ama bize ait olan bir Dünya vardır ya belki kimseye söylemediğimiz, söyleyemediğimiz sırlarımız bütün bunlar iç potansiyelimiz aslında bir yerde 12. Ev bunu sembolize ediyor ve Balıkta 12. Eve tekamül ediyor ve böyle bir döngünün toparlanması bitmesi gibi düşünün aynı zamanda bir sonra ki burçta Koç olduğu için bazı Astologlar da ona da hazırlık diye düşünüyorlar ve söylüyorlar.

Öncelikle Balık Burcunu tanıtırken gelişkin olan Balık ve gelişkin olmayan Balık diye iki kavram var belirtmek isteriz, bu ikisi çok çok önemli dolayısı ile biz bir Burca baktığımızda genellikle gelişkin olan Balık şöyledir, gelişkin olmayan böyledir diye bölmek istemiyoruz genel hatları ile yani % 90 zamanda gelişkin olarak ele alıyoruz ama sizde bu özellikler yoksa gelişkin olmadığınızı varsayın ve dolayısı ile isterseniz dilerseniz bunun için bunun üzerine çalışabilirsiniz, bu böyle aklınızın bir köşesinde bulunsun. Diğer bir konuda Balık Burcu ile ilk defa bu yazılarımızı okuyanınız olursa diye yeniden ve yeniden belirtiyoruz Balık Burcunu evet anlatıyoruz siz Mart doğumlu olabilirsiniz yada Şubat sonlarında doğmuş olabilirsiniz yani net olarak Balık Burcu olabilirsiniz lakin bütün doğum haritanıza baktığımız zaman “bu arada doğum haritası ile ilgili olarak içeriğimize ulaşırsanız daha net ne demek istediğimizi anlayacaksınız.” dolayısı ile de bütün haritaya baktığımız zaman 12 eve, gezegenlere, gezegenlerin konumuna hatta açılara orada sizin Su Elementini ne kadar taşıdığınız oralarda da Balıkmısınız? Değilmisiniz? Yani buram buram mısınız? Yoksa ucundan Balıkmısınız? Olduğunuzu zaten bize doğum haritanız gösteriyor. Dolayısı ile bunu da neden özellikler belirtiyoruz çünkü a ben o değilim ki a ben şu değilim ki diyebilirsiniz, bu noktada eğer Astrolojiye ilginiz varsa bir doğum haritanıza baktırmanızı ya da siz biliyorsanız zaten bakmışsınızdır bunu göz ardı etmemenizi naçizane tavsiye ediyoruz.

Balıkların en büyük özelliklerinden birisi hayal güçlerinin çok kuvvetli olması, yani hayal gücünüz gerçekten aşırı derecede kuvvetli. Gelişkin olmayan Balıklarda da mesela fazla hayal perestliğe varabilir bu durum sadece ona dikkat etmenizde fayda var ama sizin zaten doğal yeteneğiniz bu hayaller kurmayı seviyorsunuz ve bu durum Neptün Gezegeninin en önemli özelliklerinden biriside budur. Balıklar dediğimizde buğulu gözleri atlamamak lazım mesela Beren Saat bakarsanız ne demek istediğimizi anlayacaksınız.

Romantik bir Burç diyorsanız Balıktan bahsediyorsunuz demektir çünkü bütün burçlar arasında en, en, en romantik Burç Balıktır. O böyle sürprizler yapmayı sever işte notlar bırakmayı sever zaten sevgisini ifade etmekten çekinmez. Balık Burcunun arkası başak ona değineceğiz ondan dolayı analitik bir bakış açısı vardır ama duyguları söz okunuşu olduğunda tamamen o Balıklığı ile naif bir şekilde hareket eder ve sizi gerçekten ayaklarınızı yerden kesebilecek sürprizler yapabilir, böyle müthiş şeylere hazır olun deriz özellikle romantik bir partner arayışında iseniz yani bunu böyle söylemek aslında tırnak içerisinde tuhaf ve saçma olabilir ama yani buram buram bir Balıksa özellikle atı özellik diye koyun bir kenara deriz çünkü bizce bu çok önemli bir noktası oluyor. Yani siz romantiklikten çok hoşlanırken kalkıp da işte hiç romantik olmayan hiç demeyelim de az romantik olan Oğlak Burcuna gidiyorsanız ve dediğimiz gibi doğum haritasında da Oğlak baskınsa o ilişkiden çok fazla romantiklik bulamayacaksınız, dolayısı ile bunu beklemeyin.

Bir kere Balıkların empati yetenekleri inanılmaz derecede güçlüdür yani bir şey anlatırsanız yani ona genelde sizi hep dinler hatta kendisini sizin yerinize koyar, onlar o kadar dinler ki sizi böyle bütün duygularınız ve düşünceleriniz ona geçebilir yani akıtırsınız böyle dertleşirsiniz kendinizi muhteşem hissedersiniz o konuşmanın sonunda ama bir Balık böyle dinler ve hani kendiniz sizin yerinize o kadar koyar ki konuşmanızın sonunda sizin almanız gereken vücut pozisyonunda Balığı bulmanız çok olasıdır ama nedenini bilmez ve balık adeta sizin adınıza derdiniz ile dertlenmiş durumdadır.

Bir Balık olarak bunun farkına varmanız şu açıdan önemli yarın öbür gün size bir arkadaşınız bir şey anlattığı zaman bilin ki siz empati yeteneği çok kuvvetli bir insansınız, bilin ki onun dertlerini kendi dertleriniz gibi alabilirsiniz ve bu yüzdende farkında olmadan modunuz düşebilir, o sebeple belki dinlemek istemiyorsanız ya da size ağır geliyorsa hani enerji olarak, şu anda seni, çok seviyorum ama bu bana çok fazla geliyor, çünkü kendimi çok kötü hissediyorum bunu anlattığında ne yapabilirim bilmiyorum yardımcı olabilir miyim ama gerçekten dinlemekte çok zorlanıyorum diyebilmek sizin için daha iyi olabilir.

Balıklar gerçeği olduğu gibi görmekte zorlanabilirler, Balık Burcu Neptün’ün etkisinde olduğu için gerçekleri objektif olarak ele almakta hayli zorlanabilirler, çünkü hayal gücünüz devreye girer, birde ikilikler yaşayabilirsiniz, acaba öyle mi idi, acaba böyle mi idi diyerek bu sebeple değişken bir burç olduğunuz için emin olamama haliniz olabilir. Dolayısı ile bu noktalarda gerçek ne ise size söylenen ne ise onu objektif bir şekilde ele almaya gayret etmelisiniz.

Balıklar kendilerini yalnızlığa çekmek isterler ve yalnız olduklarında da deşarj olurlar. Şimdi Balık Burcunu genel hatları ile ele alırsak bir kere her yerde güzellik görürler, rüyaları çok fazla çıkar ve hatırlarsanız Akrep Burcu özelliklerinde değindik sezgileri çok kuvvetlidir ve güçlü demiştik ama Balık Burcunun da mistik bir yönü vardır. Yani dediğimiz gibi rüyaları çok fazla çıkabilir, bir şey hissedebilirler birini düşünürler ve anında o kişi arayabilir. Bu anlamda hatta mistik açıdan spiritüel açıdan Balık Burçlarının derinliği çok fazladır. Baktıkları her şeyde bir güzellik ararlar, yumuşak bir ses tonları vardır yani konuşmalarında bir yumuşaklık, bir naiflik hissedersiniz, hem bakışlarında hem ses tonlarında ve Balık Su Elementine dahil olduğu için böyle bir süzülür gider durumdadır.

Bir kere Balıklar için şunu söylemleyelim Balık Burcu maddiyat peşinde bir konumda burç değildir, daha doğrusu bu sizi tatmin etmez. Bir işe başladığınız zaman ya da bir işiniz varsa eğer orada lider olayım, aman kendimi göstereyim ya da böyle çok hırslıyım gibi duygular sizde söz konusu değildir. Siz başarılı olmak için mesela bir oğlak gibi yapmazsınız o işi, içinizden gelmiştir, seviyorsunuzdur o işi yapmayı o işin başkalarına çok fayda sağlayacağını düşünüyorsunuzdur. Bu yüzden mesela maddiyat yoktur, rekabet yoktur, lider olayım gibi bir isteğiniz yoktur ve sizde bu istekler mevcut değildir. Dolayısı ile eğer Balıksanız bunları bilerek yaşamak bizce ve belki hayatınızı daha da kolaylaştırabilir.

Balık Burcu ünlüleri ile bağlamak gerekiyor bir kere Gülse Birsel müthiş bir Balık ünlüsü ve kendisi inanılmaz bir yazar, hayal gücünün ne kadar kuvvetli olduğunu anlatmamıza gerek yok zaten kendisini sadece takdir edebiliriz, Gülse Birsel bir Balık aynı zamanda Murat Boz bir Balık erkeği, Beyaz’da bir Balık ünlüsü Beren Saat’i tekrardan bir Balık ünlüsü olarak anabiliriz, Nejat İşler’i zaten unutmamak gerekiyor.

Ayrıca Balık Burcu için şu söylemle yazımıza Balıklar adına şimdilik sonlandırıyoruz, Balık Burcu derinlerinde evrensel sevgi ve insanoğlunun iyiliklerini barındırır.

inceizler.com sizi düşünmekte

arama motoru etiketleri: balık burcu, balık burcu özellikleri, balık burcu detayları, balık burcu hangi elementte, balık burcu hakkında, balık burcu yorumları, balık burcu yükseleni, balık burcu olumlu özellikleri, balık burcu huyu, balık burcu nasıldır?, balık burcu incelemesi, balık burcu bilgileri,