Aslan Burcu Özellikleri

Aslan Burcu Özellikleri neler hadi inceleyelim, Aslan Burcu sabit burç olması ile bilinmekte ve Ateş elementine dahil eril bir burç diyebiliriz. Yengeç Burcundan hatırlarsanız Yengeç Ay burcunu temsil ediyordu ve yönetiyordu ve anneyi temsil ediyordu. Aslan ise tam zıttı dersek yerinde olur Aslan Burcuda Güneşin etkisinde ve Babayı  temsil etmekte.

Dolayısı ile Babalarda olduğu gibi koruyucu kollayıcı kısmı devreye girmekte ama daha eril, daha güçlü, daha belki savaşçı olduğu için Aslanda bu özellikler mevcut.

Aslan Burcu erkeği ya da kadını çok sıcak kanlıdır ve bu Aslanların en önemli özelliklerinden bir olsa gerek. Bununda en büyük sebebi Güneşin etkisinde olan bir Burç olduğu için yani gezegeni Güneş olduğu için bu onlara bir sıcak kanlılık bir genel olarak enerji yüksekliği katmaktadır, tabi ki Aslanlarında modları düşük olabilir ama bir partide mesela Aslan Burcu partinin olduğu o odaya girdiği zaman o odayı aydınlatır. Böyle herkes bir dönüp ona bakar çünkü Aslanın böyle bir enerjisi vardır ve zaten genel olarakta Aslan kendine baktırmayı sever bir Burçtur.

Aslanlar ihtişamlıdır, giyimine kuşamına dikkat eden bir burçtur, Boğadan sonra belki ama boğa ile farklı olarak oda şundan dolayı hemen bir parantez açalım Boğa bunu sever çünkü kendisine onu yakıştırır ama Aslan ihtişam sevdiği için pohpohlanma ihtiyacından dolayı buna yönelebilir. Dolayısı ile bu sıcak kanlı olmaları, güler yüzlü olmaları böyle çok tatlı bir enerjilerinin olması onları kesinlikle fark edilir kılar.

Aslanlar aynı zamanda çok cömert olmaları ile bilinmektedir. Bir Aslan burcu burada bir Aslan Burcu Kadınını ve Erkeğini ayırmak istiyorum şu anlamda cömerttirler kesinlikle evet ama bir Aslan erkeği yemeğe çıktığında kendisi öder ve bunu daha çok pohpohlanma ihtiyacından dolayı yapar. Arkadaşları ona “işte Bora çok teşekkür ederiz, çok sağ ol, çok süpersin” derlerse bu onu daha ekstra teşvik eder. Tabi ki de vericidirler ama birinci onların içgüdüleri diyelim buda Aslan DNS’sında vardır, dolayısı ile Aslanlarda pohpohlanma isteği kaçınılmaz olarak baş gösteren onları hemen tanıyacağınız özellikleri arasındadır.

Aslan kadınlarından da şöyle bahsedebiliriz yine tabi onlarda aynı şekilde bir yemeğe gidildiğinde ödeyebilirler ama mesela giyinir kuşanırlar bunu arkadaşları ona bir çift güzel laf söylesin ah ne kadar harika olmuşsun, ah çok tatlısın desin diye yapabilirler. Dolayısı ile cömertlikleri sadece verme isteğinden ayrılabilir.   

Aslanların en büyük özellikleri arasında özgüvenli olmaları baş göstermektedir. Aslan ünlülerinden bahsedersek Madonna, Jennifer Lopez, Robert de Niro, Sandra Bullock, Engin Altan Düzyatan bunların hepsi Aslan Burcu ve baktığınızda oyunculukları da çok çok iyi bir özgüvenleri var bu özgüvenleri bu özgüvenin en büyük sebebi Aslan Burcu olmaları, çünkü Güneşin etkisindeler.

Aslanların ister istemez bir hayranlık uyandırma özellikleri vardır ve zaten burada şunu da söyleyelim sahne sanatları, show, tiyatro, oyunculuk tam onlar içindir.

Aslanlar aynı zamanda çok güven verirler buda Aslanları eşsiz kılan bir şey çünkü sebebi yok size bir şey söylediğinden dolayı değil sadece etrafınızda olur bir gülümser, böyle gülümsemelerine bir dikkat edin aslanların bir hayranlık uyandırırlar.

Aynı zamanda Aslan burcunun olumsuz özellikleri arasında pohpohlanmayı çok sevmeleri var. Aslan erkeği yada Kadını olun partnerinizin veya karşı tarafın sizi pohpohlaması şart bir durumdadır.

Aslan Burcunun başka bir olumsuz özelliği ise Aslanların aşırı gururlu olmaları, hani kediler kuyruğunu dik tutarlar ya Aslanda öyledir. Bir hata yapsa bile onu kolay kolay söyleyemez çünkü ben diyen bir Burç ve ben haklıyım ben buyum ego artık tamamen gelişmiştir Aslan burçlarında.

Ben hata yaptım çok üzgünüm, çok özür dilerim demek bir Aslan Burcu için kendini yerden yere atmakla eşdeğer kapsamdadır. Dolayısı ile Aslan Burcundan bir hata yaptığında beklentiniz, a tamam bunu herkes yapabilir sende olmuştur yapmışsındır deyip pış pışlamanız daha iyi olabilir. Diğer türlü Aslan Burcunun pençesini göstermesini istemezsiniz.

Biliyoruz ki Aslanlar adına çok iyiler, nasıl ki renk sklasında sarı var, turuncu var, pembe var bazılarını seviyorsunuz bazılarını sevmiyorsunuz, Aslanların gerçekten çok yaratıcı özellikleri var, çok tatlı gülüyorlar, çok şirin insanlar ve güvenilirler, dürüstler siz bu özelliklerine odaklanabilirsiniz ve onları pohpohlayıp dediğimiz gibi saygı duyarak ve ben seninle ilgileniyorum sen değerlisin mesajını onlara ileterek arkadaşlığınızı veya diğer ilişkilerinizi devam ettirirseniz hiçbir sorun olmayacak bundan emin olabilirsiniz.

Son olarak; Gösteriş ihtişam çok olarak çok severler, çok çok çok, çok çok çok  severler. Öyle böyle değil bayılırlar, aklımıza hemen Madonna geliyor böyle sahnede ki hali tamamen bir oyunculuk inanılmaz bir ses ve sanat böylelerdir. Bir Aslanı gösteri Dünyasına sokarsanız orada başarılı olma ihtimali çok yüksektir.

Aslan Burcu ile son olarak şunları da eklemek isteriz; Yaratıcı enerjiniz çok yüksek, 3. En çapkın burçsunuz ve 1. İkizler, 2. Yay 3. olarak sizsiniz ve Kovada arkasında olduğu için Kova’da aslında bizce 4. Burç çünkü flörtidir ama Aslan bu dediğimiz gibi pohpohlanma ilgi ihtişam merakından dolayı yeltenebilir, birde Aslanla ilgili şöyle bir nokta var Aslan erkekleri kesinlikle kolay yaşlanmaz, İkizler ve Yay’da buna dahil ama Aslan dedğimiz gibi kendine dönük 50 yaşında 60 yaşında bile bir Aslanı gördüğünüzde vayy diyebilirsiniz, çünkü kendine iyi bakan burçlar arasında en iyi burçlardan birisidir.

Aslanlar ayrıca çok tutkulu sevmeleri ile de bilinmektedirler ve sırtlarını birisine dayamaktan çok korkarlar çünkü bu Burç kendini zaten olduğu haliyle güçlü görür ve ona göre başkasına ihtiyaç yoktur, dolayısı ile kendisi her şeyi yapmak ister. Birde şu var Boğa ve Aslan Burcu ikisi de sabit burç ama Boğa Burcu hantal, Aslan Burcu daha çeviktir, hantallık ve tembellik aslanda yoktur. Koç ve Aslan İkiside Ateş elementine sahip olduğu için birde şunu ekleyeceğiz, Koç burcu ateştir evet ama çok hızlıdır ve fikir değiştirebilir, bir gün o der yarın o der . Aslan ise daha sabit olduğu için daha stabildir ve daha inatçıdır, haksızlık sevmez ve bu Burçta parlama ve yönetme arzusu vardır ve iyi bir yönetici olabilirsiniz.

inceizler.com sizi düşünmekte

arama motoru etiketleri: aslan burcu, aslan burcu özellikleri, aslan burcu detayları, aslan burcu hangi elementte, aslan burcu hakkında, aslan burcu yorumları, aslan burcu yükseleni, aslan burcu olumlu özellikleri, aslan burcu huyu, aslan burcu nasıldır?, aslan burcu incelemesi, aslan burcu bilgileri,