Akrep Burcu Özellikleri

Akrep Burcu Özellikleri, Akrepler 8. Evi temsil etmekte ve 8. Ev doğum, ölüm ve aynı zamanda cinsellik evi olarak da bilinmekte. Akrep sabit bir Burç arkası Boğa ve dişil enerji Su elementine sahip bir Burç.

Akrepler çok tutkulu insanlardır, Akrep burcu denildiği zaman cinsellik evi ile alakalı olması bakımından tutkulu, ateşli, inanılmaz derecede çekici enerjileri ile akrepleri tanımak çok zor olmasa gerek, dolayısı ile akrep insanları çok derin ilişki kurmaktan hoşlanırlar.

Bir akreple arkadaşlık, duygusal hani tanıdık ilişkisi bile olsa bir ilişki kurmak istiyorsak derin bir bağ kurmamız şart konumdadır.

Akrep Burcu Kadını yada Erkeği hiçbir zaman sadece laf olsun diye tabi ki de öyle eğlenelim coşalım olabilir ama bir konuşmayı böyle laf olsun diye konuşmaz, susar daha iyi niye konuşayım ki der.

Derinlik varsa o insana böyle bir gerçekten o bağı hissederse bunu kurar ve Akrep insanları hayatlarına öyle herkesi almazlar. Mesela bir ikizler gibi yay gibi hava elementleri gibi hiç beklemeyin.

Akrebinde sosyali vardır ki bize sorarsanız kendilerine yönelik içe kapanık akrepler daha fazladır ama en önemli noktası sizinle arkadaşlığı kabul ederse ve yakın çevresinde tutarsa bilin ki çok şanslısınız çünkü sizi dostu ilan etmiştir bile kendisinin haberi olmasa dahi.

Akrep insanın dostluğunu kazanmak bütün burçlar arasında önemli noktalardan birisi çünkü size gerçekten dostum dediğinde dostunuzdur ve dürüst insanlardır.

Akrep insanı genellikle bir şey söylediğinde canınızı acıtabilir ama dostunuz olduğu için yapar bunu, sizin canınızı acıtmak için değil. Sizi seviyordur bunu böyle bir bilin istedik.

Akrep İnsanı çok iyi sır saklar hatta 12 burçtan net olarak en iyi sır saklayan burçtur diyebiliriz. Genel olarak Akrepler çok iyi gözlemlerler, çok iyi sır tutarlar ve bakışları çok derindir. Akrep kadınının yada Akrep erkeğinin gözlerine baktığınızda o bakışları zaten anlarsınız hissedersiniz aşırı derecede derin bakışları vardır ve sezgileri de çok güçlüdür. Burada şöyle bir ayrım var Balıkların 6. Hisleri çok kuvvetlidir bunu zaten Balığı anlatırken değineceğiz ama Akrep bundan biraz farklıdır, Akrep daha iç görü ya da iç görü yolu ile mi diyelim ama mesela Balıkların rüyaları çıkabilir yada ah ben bir şey hissettim deyip onu tatlı tatlı hissedebilirler ama Akrep sezer yani bu önemli bir ayrım bunu göz önünde bulundurmanız lazım gelmekte. Zaten bir Akrep sizin gözlerinize baktığında sizin ne olduğunuzu görürü genel olarak ve bu bazı insanları genel olarak korkutabilir.

Bir kere kesinlikle ve kesinlikle Akrep erkeği yada kadını hiçbir şeyi unutmaz ve Akrep insanı çok kindardır çok kin tutar falan derler ama bizce Akrepler kindar falan değildirler ama sabreder, sabreder, sabreder ve belli bir noktadan sonra gerçekten sizi bitirdiyse ve her şeyi göze aldıysa onun düşmanlığından yada onun kindarlığından yada onun intikam almasından korkun, yani kaçın oradan çünkü Akrep bu noktaya kolay kolay gelmez geldiğinde de intikam alır öç alır onu unutmaz hatta onu burnunuzdan fitil fitil getirebilir.

Akrep Plüton gezegeni zaten doğum ölüm dedik yukarıda hatırlarsanız dolayısı ile dostluğu çok iyidir, size çok güvenirse kolay kolay kendini açmaz ama zaman, zamanla zaman alır ve size gerçekten sırtını yaslarsa çok şanlısınız çünkü harbidir gerçekten size kalbini açmıştır ama dediğimiz gibi belirli bir yerden sonra bir sebeple onu kızdırırsanız sabırlıdır da çünkü  onun o sabrını aştıysanız orada dikkat etmenizde çok fayda var.

Akrepler aynı zamanda çok takıntılıdırlar ama Başak gibi değil nedeni Başak çünkü Merkür gezegeninin burcu olduğu için kafasında” böylemi yapsam, böyle şöylemi yapsam, böyle olursa şöyle mi yapsam,  böyle olursa böyle olur” hani hep bunu yaparsam şu olur, şunu yaparsam bu olur gibi bir mantığı vardır. Ama bu durum Akrepler için farklı siz daha çok olmayacak şeyler üzerinden yola çıkarsınız zaten bunun için Akrepler takıntılıdır diyoruz. Başak Burcuna daha fazla takıntılı veya evhamlı diyoruz ama maalesef Akrepler böyle çok hissederler, dediğimiz gibi duyguları çok derindir, tutkuludurlar, ateşlidirler o yüzdende mesela böylemi oldu acaba diye bir hisse kapılırlar sevgileri de duyguları da zaten yükselir böyle bildiğiniz böyle takarlar giderler ona bu sebepten dolayı mesela evden çıkmak istemiyor, bir düşünceyi böyle aşırı derecede düşünüyorsanız, neden böyle diye soruyorsanız ama bir yerden sonra bu sağlıklı değil diyorsanız bir durun gerçekten orada bir nefes alın.

Plüton gezegenine ait olduğunu belirttik Akrep Burcunun dolayısı ile derin dönüşüm, bir şey ölür, başka bir şey doğar Akrep bunu sembolize eder. Biz der biliyorsunuz 1’den 6’ya kadar bendi Koçtan Başak dahil, Terazi ile beraber biz demeye başladık, ilişkide olmayı ve insanlar arası ilişkiyi çok sever bu durum kişisel ilişki olduğunda kolay kolay aldatmaz Akrep insanı ve en sadık Burçlardan olduğunu net olarak söyleyebiliriz.

Sevgili Akrep insanı arkanız Boğa, bununla ilgili size şunu söylemleyeceğiz: Şimdi Boğa ben der 2_5 yaşı sembolize eder genel olarak ve 5 duyusunu kullanmaktan çok keyif alır. Sizin öğrenmeniz iyi olabilecek bir konu şimdi, siz derinsiniz işte böyle her şeyin derinine inmeyi seviyorsunuz ve mistiksiniz bunlar güzel ama Boğa, böyle hayatı yaşayım, dolu dolu yaşayım, işte ne alayım, ne giyineyim, nasıl süsleneyim, nerede yiyeyim, nereye gideyim ama bunu keyif için keyif insanı olduğu için yapar ama Boğa Burçları en tembel Burçlardan da birisidir. Dolayısı ile arkanız Boğa olduğu için şöyle düşünün sırtınız Boğa, önünüz Akrep gibi düşünün bu size bir açıklama çıkarı olabilir.

inceizler.com sizi düşünmekte

arama motoru etiketleri: akrep burcu, akrep burcu özellikleri, akrep burcu detayları, akrep burcu hangi elementte, akrep burcu hakkında, akrep burcu yorumları, akrep burcu yükseleni, akrep burcu olumlu özellikleri, akrep burcu huyu, akrep burcu nasıldır?, akrep burcu incelemesi, akrep burcu bilgileri,